„Staňte se těmi, kterými jste se přišly stát. Objevte v sobě schopnosti, o kterých se vám ani nezdá. Nikdy není pozdě stát se tím, čím se chcete stát.“

 

Ženský kruh sdílení radosti a harmonie - podvečerní setkání pro všechny ženy

 

V ženském kruhu sdílení radosti a harmonie je místo pro každou ženu. Kruh je bezpečným místem pro setkávání a sdílení inspirace, moudrosti, názorů, radostí i bolestí. Je místem, kde každá žena může najít podporu a oporu v ostatních ženách, sama v sobě. Je místem, kde můžete objevit to, co právě hledáte, potřebujete pro sebe, své srdce, tělo, duši, pro svůj život… Stačí si udělat čas pro sebe.

 

Na setkání se společně vydáme na tématickou cestu objevování našeho ženského tvořivého potenciálu a naší přirozenosti, krásy, síly, odvahy, naslouchání, laskavosti, jemnosti a vnitřní moudrosti. Na cestu objevování všech darů a předností, které v sobě neseme, na které jsme zapomněly nebo o nich vůbec nevíme, protože jsme je ještě neobjevily, abychom se o ně vzájemně podělily, rozvíjely je a upevňovaly ve svém každodenním životě.

 
 

Vytvoříme si společný oltář pro naše vnitřní Bohyně a pozveme k sobě na pomoc i energie Bohyní, andělů, průvodců, prostě všech světelných pomocníků a také našich ženských předků. V čase, který se rozhodnete věnovat samy sobě, si užijete příjemnou relaxaci a uvolnění s přírodními vůněmi, oleji Prameny života a s vůněmi Bohyní. Na setkání získáte osobní poselství pro sebe, nahlédnete do moudrosti a odpovědí ukrytých jak v sobě, tak i v několika druzích motivačních karet. Provedu vás hluboce léčivou meditací, ve které se setkáte se svojí vnitřní Bohyní. S její pomocí si pak můžete uvědomit své dary, objevit to, jak s láskou a tolerancí k sobě můžete najít svou cestu a znovu se zamilovat do všech nádherných možností uvnitř sebe.

 

Vyzkoušíte si, jak dokážete zcela přirozeně pomocí barviček vyjádřit automatickou kresbou své pocity, myšlenky, to, co potřebujete uvolnit nebo naopak posílit. Pomocí spontánního tance na příjemnou uvolňující hudbu se znovu spojíte s radostí a zdrojem vaší vnitřní síly, necháte projevit svou vnitřní ženu a a spojíte se se svými ženskými kvalitami. Prostřednictvím uvolňovacích technik, muzikoterapie, léčivých manter a dalších metod, které využijeme podle potřeby a naladění, nahlédnete do svého nitra.

 

Tak můžeme uvolnit strachy, stará přesvědčení, pochybnosti o sobě, zablokované energie a emoce, to, co je v nás potlačené, co nám brání se naplno projevit. Tímto přirozeným způsobem dochází k léčení starých zranění a bolesti, a Vy se tak můžete otevřít sebepřijetí a rozzářit své vnitřní světlo lásky. Dotknout se aspektu bohyně, která žije uvnitř Vás, bez obav sdílet své pocity, přijímat své emoce, a naslouchat svému tělu i duši, žít svůj naplněný život, být ženou – bohyní… a to vše sdílet společně s ostatními ženami v kruhu, odejít odpočinutá, s načerpanou energií, s inspirací a motivací do života, s dobrým pocitem ze sebe samé...

 

Termíny setkání a informace k setkání najdete v Kalendáři akcí.

 

Těším se na vás a naši společnou cestu k Bohyním a své jedinečnosti a kráse.

 

Světluška