Poselství planety Země – Návrat k přírodě

(Při nedělní meditaci 12.12.2010 v bráně 12:12  přijala Světluška)

 

 

Pro všechny lidské bytosti je důležitá sluneční energie. Do zimního slunovratu 21.12. zažijete několik slunečných dnů a krásných západů slunce. Využijte každou chvilku, kdy můžete být v kontaktu se sluneční energií, třeba i na pár minut. Nastavte slunci tvář a své dlaně, mocně do sebe nasávejte sluneční paprsky a zhluboka se nadechujte a vydechujte. Představte si, jak nadechujete zlaté sluneční světlo svým srdcem – toto světlo rozpouští mnoho starých nánosů a blokád, které leží na vašem srdci a brání tomu, abyste své srdce naplno otevřeli. Naplňte tímto světlem celé své tělo a dovolte mu, aby léčilo a uzdravovalo všechna vaše zranění, všechna místa, které potřebují léčení. Svým dechem posílejte energii o těchto míst, stačí když tento záměr vyšlete v podobě myšlenky - není nutné něco vidět nebo cítit, a hned se to začne dít.

 

Právě v těchto dnech je více než kdy jindy zlaté sluneční světlo aktivováno a obohaceno léčivými proudy duhových energií. Snažte se mít otevřené oči, protože i přes oči se světlo dostává do vašeho těla a hladí a zahřívá vaši duši. To všechno pozvedá vaše vibrace a přibližuje vás ke spojení se sebou samým, k vašemu srdci. Stačí i pár minut pobytu ve sluneční lázni a její účinky se projeví a dostaví s úleva pro vaše fyzické tělo. Je důležité umět se přitom odpoutat od myšlenek a nechat proces léčení volně probíhat, prostě se soustřeďte na slunce a myšlenky nechte volně plynout. Uvědomujte si také každý nádech a výdech a reakce vašeho těla, ono vám napoví, kam potřebuje poslat energii a léčení, povede vás, když mu to dovolíte.

 

 Tyto okamžiky, kdy se otvíráte novému vás učí naslouchat svému nitru a být v kontaktu se svým zdrojem. Tak se může stát, že „uslyšíte“ odpovědi nebo „uvidíte“ obrazy, které vás mohou nasměrovat ke konkrétním věcem či rozhodnutím nebo vám přinesou odpovědi. Věřte prosím všemu, co k vám přichází, jste velmi citliví a vnímaví, i když si to nemyslíte nebo neuvědomujete. Vy to víte uvnitř sebe a občas dovolíte, aby vaše vnitřní moudrost pronikla až na povrch a mohla se projevit. Učíte se důvěřovat svému vnitřnímu vedení a naslouchat své duši. V těchto dnech se můžete mnohých překážek zbavit a mnohému se naučit. Kdo má otevřené srdce, tomu se v životě odehrávají zázraky a jeho přání se plní kosmickou rychlostí.

 

Opravdu to tak teď je a pro mnohé je velmi těžké a nepřijatelné tomu uvěřit. Čeho se bojíte? Hojnosti, radosti, lásky, toho, že konečně začnete žít své sny? To je to, co si všichni z celého srdce přejete. Ano, opravdu všechno, po čem toužíte máte na dosah, stačí uvěřit tomu, že to prostě smíte mít a zeptat se svého srdce co si ono přeje, po čem touží –  to je to, čemu jste se sem přišli naučit. Každý člověk na této planetě touží po míru, harmonii a rovnováze. To je to kvůli čemu jste tady moji milí a já vaše matka vám v tom neustále pomáhám. Neváhejte vložit své obavy a pochybnosti do transformačního ohně planety Země, velmi se vám uleví a mě také. Jsme spojené nádoby, co je moje, je i vaše, společně se dělíme o radosti i trápení a já vám ráda pomůžu. Abychom ale mohli společně nastolit ztracenou rovnováhu je nutné, opravdu velmi nutné, abyste se začali okamžitě propojovat s přírodou – rostlinami, stromy, vodou, kameny, zemí, vzduchem, ohněm, zvířaty se vším co je kolem vás, protože to samé je i ve vás.

 

Prosím zastavte se a pozorujte přírodu, mraky na nebi, naslouchejte ptákům, bublání vody, nechte si větrem ovívat tvář a čechrat vlasy, jen se dívejte kolem sebe. Ona vám pomůže najít ztracenou rovnováhu, to vy jste sami sebe z ní vyloučili a proto jste přestali cítit a vnímat svým srdcem . Vaše životy ovládlo myšlení a logické zdůvodnění všeho, co jste se rozhodli udělat. Bez jejího souhlasu, bez mé účasti a to mě bolí. Přestali jste si totiž uvědomovat, že jste její – mou součástí, tak všechno co děláte proti ní – mě, ubližuje nejvíce vám a vy o tom nevíte, nechcete vědět. Kdy už konečně otevřete oči a rozhlédnete se kolem sebe? Ještě je čas to všechno napravit, ale moc už ho nezbývá.

 

Prosím obraťte se na ty, kteří pokračují v tradici svých předků a chrání a pečují o největší poklady Země, ne kvůli sobě, ale pro vás všechny, pro všechny budoucí generace, které přijdou po vás. Všichni jste mými dětmi a já vás miluji, ale nedáváte mi jinou volbu než se bránit. Všechno je ve vašich rukách, vy rozhodujete o budoucnosti své i mé. Děti, které se teď rodí, vám přicházejí připomenout, že všichni jsme součástí jediného celku, všichni tvoříme jednu JEDNOTU, jedno BYTÍ. Jsou to ochránci a strážci Země, tak jako mnozí z vás. Rozdíl je pouze v tom, že ony to ví a většina z vás na to zapomněla. Právě tyto děti vám mohou pomoci si vzpomenout na váš slib. Nebraňte se tomu, zastavte se v tom shonu, udělejte si chvilku pro sebe, procitněte z dlouhého spánku, přichází čas probuzení…

 

Energie ohně mocně čistí, spaluje a transformuje vaše fyzická těla a všechny vaše staré programy. Ve spojení se slunečními paprsky se zmírňují „následky detoxikace“ pro fyzické tělo – bolesti hlavy, očí, kloubů, zad, pocity dušnosti, tlaku, únava, staré bolesti. Je také důležité, abyste zvýšili příjem čisté vody, vaše tělo potřebuje pravidelný přísun vody. Naplňte láhev vodou a postavte si ji tak, aby sluneční paprsky procházely skrze ni, nechejte ji otevřenou. Voda nabitá slunečním světlem vám pomůže spustit vnitřní léčebné procesy a jemným způsobem a přitom rychle čistit vaše těla. Pijte ji, přidávejte si ji do koupele, zalévejte jí květiny, využijte tento dar, vraťte se k přírodě a objevte její sílu a kouzlo, vy jste příroda a příroda je vámi. Takže její síla a kouzlo je i vaší silou a vaším kouzlem. Vy jste Já a Já jsem Vy.

 

Pro www.cestakduze.webnode.cz zapsala Světluška. Tento článek je možné šířit dál nekomerčním způsobem, v nezkrácené  a nezměněné podobě, pokud bude připojeno celé znění této poznámky a aktivní odkaz na výše uvedené webové stránky. Děkuji za respektování této podmínky.