Rozhovor s Bohem                                                    

(přijala Světluška   6.9.2008)

 

Odpovídat na otázky není snadné, záleží na tom kdo se ptá a zda chce vůbec slyšet odpověď, kterou dostane. Mnozí z vás umí velmi mistrně žonglovat se slovy i s vlastními myšlenkami, takže si vlastně opoví na to, na co si chtějí odpovědět a vůbec nevnímají odpovědi, které k nim přicházejí. To jste vy lidé, když je vám ouvej obracíte se na mě  a já vám trpělivě odpovídám na vaše otázky i prosby. A jak to většinou dopadne – neslyšíte je.

Ne proto, že by jste to neuměli, umíte to moc dobře, jen jste jaksi zapomněli naslouchat. Zapomněli jste na to, že když chci naslouchat, potřebuji se zastavit, ztišit se  a být v klidu, být v přítomném okamžiku. A tak hledáte všude kolem sebe a přitom je to tak prosté – všechny odpovědi máte v sobě a kdo jiný než vy sami by měl vědět, co vlastně chcete. Kdo jiný lépe rozumí tomu co cítíte a kdo jiný než vy ví, kterým směrem se vydat. Jste to vy a pouze vy, já jsem jen prostředník vašeho rozhovoru  a promlouvám s vámi mnoha způsoby. Na vás je zvolit si ten, který vám nejvíce vyhovuje k vnitřní komunikaci. Ten kdo vládne uměním komunikace je mistrem tvoření – každé slovo je mantra a když ho vyslovíte – myšlenku zhmotníme – oživíte ji zvukem. Napadlo vás někdy jakou vlastně máte moc?

Slovo se dá vyslovit různými způsoby, v různých tóninách, v různé síle. Podle tónu hlasu na nás buď působí příjemně nebo nepříjemně. To vše ovlivňuje komunikaci, každé slovo vyslovené s láskou se stává poselstvím lásky a jeho síla pomáhá otevírat srdce k vzájemné komunikaci.

 

Pro www.cestakduze.webnode.cz napsala Světluška. Tento článek je možné šířit dál

nekomerčním způsobem , pokud  bude připojena tato poznámka, včetně aktivního

odkazu na výše uvedené webové stránky. Děkuji za respektování této podmínky.