Novinkou v nabídce jsou originální náramky z polodrahokamů od Světlušky. Informace k nim najdete zde.

 

***********************************************

 
 

Nově nabízím terapii pro podporu vašeho zdraví, psychické a duševní pohody s kvantovým přístrojem Healy, více informací najdete zde.

 

***********************************************

 
 

 

Cesta k duze

Život je dobrodružství a cesta,

kráčíme vstříc svým dnům,

s duší zalitou sluncem a ve vlasech s vůní jasmínu.

Vnímáme sílu zrození i dar, který nám byl dán,

rozhodnout se srdcem svým a život proměnit v ráj.

Příchutí duhy umíme prozářit svůj den,

jsme právě tady a teď, na Zemi,

přišli jsme sem žít svůj sen.

Ta síla Lásky z našeho srdce vyvěrá

a duhové tvoří mosty,

nabízí pomoc v nesnázích a spojuje nás s přítomností.

Jsme mudrci a tvůrci, zvídaví a nadšení,

se srdcem plným Lásky jsme byli stvořeni.

Jsme krystalem s duhovou září, světlem odění,

andělé s lidskou tváří, poslové světla na Zemi.

Učíme se naslouchat svým srdcem,

potřebným nabídnout pomocné ruce.

Jsme jeden s druhým spojeni

a tvoříme ráj a lásku na Zemi

  Přijala Světluška  12.2.2010

 

 

Vítejte na mých stránkách,

ráda bych se s vámi prostřednictvím těchto stránek podělila o mé radosti, zkušenosti, poznání, moudrosti, všechna ta nádherná dobrodružství života a předávala dál  to krásné, co k nám přichází a co všichni prožíváme na své vlastní  „Cestě k sobě“

                                                Světluška  

 

 Tyto stránky postupně vznikaly od roku 2009, a tak jak jsem se  vnitřně pod vlivem transformačního procesu měnila, měnil se postupně i jejich vzhled a obsah. Takže vy všichni, kteří jste vydrželi trpělivě čekat, jste se dočkali. Jsou tu  právě pro vás a narodily se 17.6.2010.  Pokud jste na ně zavítali poprvé není to náhoda, možná na nich najdete něco co vás osloví, pobaví, inspiruje, nasměruje….

Patronem těchto stránek je archanděl Michael, který je již několik let mým průvodcem, moudrým rádcem i ochráncem. Vždy znovu a znovu žasnu nad tím, jak moudře směřuje mé kroky a jaké situace s ním zažívám. Když jsem tváří v tvář postavena čelit svému strachu a pochybnostem, objevuji své nové podoby a uvědomuji si svoji sílu, která spočívá v mé víře v sebe a život. On stojí po mém boku a trpělivě čeká, jak se rozhodnu a svojí podporou mě ujišťuje, že vše se odehrává správně a přesně tak, jak je to pro mě nejlepší. Neznám slova, kterými bych dokázala popsat  a vyjádřit svoji vděčnost, ale to ani není třeba, to hluboké souznění a spojení mezi námi je v mém srdci… Provází mě hlubokým procesem mé vnitřní proměny a otvírá mnoho dveří k novým možnostem seberealizace. Jeho přítomnost vnímají někdy i ti, kteří mě vyhledávají a žádají o rady, pomoc, nasměrování. Společně pak nasloucháme jejich duši při individuálních terapiích, masážích, na seminářích…

Název stránek „Cesta k duze“  ke mně přišel také přes archanděla Michaela v léčivé meditaci a přes automatické písmo poslal i krásnou duhovou básničku a poselství o životě na Zemi pro nás všechny.

Děkuji můj učiteli a ochránče za všechno, co pro mě děláš, co děláš pro nás všechny…

 

„Ukazuji vám, že svět je nádherné místo k žití, k uskutečnění vašich vlastních plánů, vedoucích k naplnění vašich potřeb. Ano, rád vám s tím pomůžu, ale aktivita musí vycházet z vás samých. Kdo pochopí své srdce, naslouchá lásce,  je aktivní, žije. Kdo ne, stále prochází lekcemi, ve kterých má možnost se to naučit. Posílám mu je s tou největší láskou a  mám jediné přání – aby pochopil, že on sám je tvůrcem všeho ve svém životě – jak smýšlí, tak koná a nese si důsledky svého konání. Všechny cesty vedou k lásce…...

Buďte v souladu se svým srdcem a váš život bude procházka rozkvetlou zahradou, naplněný vším, po čem toužíte a co potřebujete. Takovou máte moc – moc rozhodnout a tvořit.“ 

                                             Archanděl Michael                           

   Poselství k otvírání „Lví brány“  přijato Světluškou  23.7.2011

Děkuji všem, za krásné zpětné vazby ke kalendáři a společné světlo lásky a radost, kterou i s jeho pomocí tvoříme už teď:)). 

S láskou Světluška

*************************************************************