Horoskop na rok 2014

 

 

Rok 2014 je jako dělaný pro změny. Vše, co jste nestihli udělat v roce 2013, zcela určitě učiňte letos. Jde o velmi příznivý rok pro jakékoli převraty a novinky. Bude to rok plný zvratů, jako jsou např.: změny v práci nebo dokonce nové zaměstnání celkově, stěhování, změna životního stylu nebo osob, které významně ovlivňují Váš život či nalezení „ideálního“ partnera. Horoskop 2014 Vás na tyto změny předem upozorní, ale zda se bude jednat o změny dobré či špatné rozhodnete Vy sami! Pokuste se měnícímu prostředí nebránit a získat z něj co nejvíce pozitivního, protože budete potřebovat spoustu energie a úsilí na tento ROK ZMĚN. Navíc právě převrat ve Vašem životě bude zdrojem veškeré, především pozitivní, energie.

 

Otevřete svou mysl novým a nevšedním zážitkům, protože právě tyto zážitky Vás odtrhnou od každodenního stereotypu a dopřejí Vám novou chuť do života. Pokuste se zbavit všech „závaží“, která brzdí Váš osobní rozvoj. Dopřejte si možnost svobodně se nadechnout a všem ve Vašem okolí ukázat, co ve Vás skutečně je! Někteří lidé z Vašeho okolí Vás možná nepochopí nebo nebudou chtít setrvávat ve Vaší společnosti. Ovšem nedělejte si s tím velké starosti, jelikož možná právě TITO lidé jsou Vaším závažím a brzdí Váš rozvoj. Lidé přicházejí a odcházejí, proto věnujte velkou pozornost novým tvářím nebo tvářím, kterým jste dříve pozornost nevěnovali a možná budete velmi překvapeni, kam až se díky tomuto „jinému“ okolí dostanete. Proto nedovolte, aby Vaše okolí „udusilo“ Váš vlastní potenciál.

 

S měnícím se okolím nastanou i změny ve Vašem milostném životě. Možná potkáte „ideálního“ partnera pro život. Možná si uvědomíte, že ten největší poklad máte přímo před očima nebo s ním/s ní již žijete, a začnete si dané osoby mnohem více vážit. A nejen Váš životní elán a postoj k životu se změní. Ať už tak či onak, mějte stále oči otevřené, abyste svoji příležitost nepromarnili! Tento zcela nový pohled a elán v partnerských vztazích značně obohatí Váš sexuální život. Budete se cítit vnitřně šťastnější a spokojenější.

 

Noví lidé a chuť do života také přilepší Vaší finanční situaci, pokud se rozhodnete přijmout změny, které Vám rok 2014 nabídne. Podle Horoskopu 2014 můžete očekávat lepší zaměstnání nebo větší spokojenost v zaměstnání stávajícím. Příliv financí Vás donutí tvořit plány do budoucna a činit „velká“ rozhodnutí. Z těchto důležitých rozhodnutí a změn budete čerpat ještě několik let poté. Proto velmi důkladně promýšlejte své činy, ale nebojte se trochu riskovat.

 

Ze zdravotního hlediska by neměly nastat žádné negativní změny. Díky novému životnímu elánu se budete cítit zdravější a v naprosté harmonii se svým okolím a také rodinou. Rodinnou harmonii ovšem mohou narušit nenadálé změny jako je např. smrt, narození dítěte nebo rozvod.

 

Užívejte si tento rok, jak jen nejvíce dokážete a čerpejte pozitiva z veškerých změn a nástrah, které na Vás právě tento rok přichystal. 

 

Horoskopy pro jednotlivá znamení najdete na následujících podstránkách tétu rubriky.

 
 

 Převzato z: www.astrohoroskop.cz