Malý fragment ze Solařina Surf reportu na leden 2016 – Z nového úhlu pohledu

11.02.2016 21:12

Malý fragment ze Solařina Surf reportu na leden 2016 – Z nového úhlu pohledu

Od nejprvnějšího okamžiku roku 2016, jsme najednou uvedeni do Nové Reality. Přišla čerstvá nová energie, která nás naplnila vlnami inspirace a radosti. Byl zde okamžitý pocit potěšení, ne z nějakého známého důvodu, ale jednoduše proto, že jsme vstoupili do divukrásného Nového Roku. Začaly se hrnout nové vhledy a tvořivé inspirace. Rok 2016 je prodchnut Novou Realitou a my jsme to okamžitě pocítili!

 

Tento okamžitý příliv E Mao Mao nám umožnil začít Nový Rok s jinou perspektivou než dříve. Je to jako bychom žili ve světě s nejasnými světly, o kterých jsme si mysleli, že jsou normální. Najednou, na Silvestra v půlnoci, se rozsvítila jasná světla!

 

Téměř okamžitě jsme viděli mnoho věcí, které jsme dříve neviděli. Náš Pravý Účel nám pokynul, abychom přišli blíž. Viděli jsme větší jasnost mnoha částí, aspektů, našich životů, které je nyní třeba uvolnit. Tento příliv do Nové Reality okamžitě změnil náš úhel pohledu. Způsobilo to rozpínání, expanzi, naší bytosti a přineslo to nové vzrušující informace. A z tohoto úhlu pohledu jsme pokračovali do rozhodujícího Roku 2016.

 

Leden je měsíc Nových Začátků, které dají tón celému roku. Od samého začátku ledna jsme zjišťovali, že naše stará hra skončila. Byl to dlouhý běh, po mnoho let jsme všichni dobře znali své role, to jak reagovat na různorodé narážky během představení. Ale nyní se hra přichýlila ke svému konci a je čas odhodit své kostýmy, odstranit nalíčení a začít zapomínat své staré party.

 

V tomtéž okamžiku, kdy se řítíme po starém jevišti, se také začínáme připravovat na vzrušující novou produkci, výpravu, která na nás čeká. Bude třeba vytvořit nové scény v naprosto novém divadle – v divadle Pravého Života. Budeme se muset učit nové party a hrát nové hry. Jen tentokrát nebudeme hrát své staré role, které nejsou pravdivé k tomu, čím jsme. Budeme hrát sami sebe, svá pravá já, naprosto poprvé.

 

Po celý rok jsme čistili své jeviště pro všechno, co má přijít. V lednu si mnozí z nás zopakují svou současnou situaci se zvýšenou vnímavostí, abychom se podívali na to, které prvky do našich životů už nepatří. Pak skočíme do akce a začneme dělat potřebné změny. Budeme připraveni nechat za sebou stará zaměstnání a staré vztahy, které nejsou sladěné s Novou Realitou. Budeme vymetat paluby od všeho, co je prošlé nebo nepravdivé a necháme je na čas prázdné, holé, jako Čisté Plátno, dokud nebudeme připraveni vytvořit nové jeviště těmi nejodvážnějšími tahy autenticity a lásky. To nastane v přírůstcích, jak budou přicházet následné tvořivé vlny inspirované Opravdovosti. Kdykoli tyto tvořivé vlny přijdou, budeme vědět co dělat a jak to udělat.

 

Leden je měsíc Ohromných Posunů na mnoha a mnoha úrovních, od těch viditelných až po ty nadmíru jemné. Je zde postřehnutelné ztenčení závojů, což nám umožní vidět to, co bylo dříve skryté. Hemží se to zřetelně paradoxy, dokud se na ně nepodíváme novým způsobem z našeho rozšířeného úhlu pohledu.

 

Leden je plodný měsíc, plny změn a nových dobrodružství. Udává krok celému roku. Jsme připraveni odstrojit své staré jevištní kulisy, abychom propustili své staré role a reakce. Jsme připraveni nechat odejít dramata a traumata. A jsme připraveni zcela přetvořit své staré životy, aby byly osvícené větší Pravdivostí.

Solara

 

www.nvisible.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Markéta N.. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.