Malý fragment ze Solařina Surf reportu na listopad 2015

30.12.2015 00:51

Malý fragment ze Solařina Surf reportu na listopad  2015 - E Mao Mao

 

E Mao Mao je stará Havajská fráze pro „Neviditelné věci za neviditelnými věcmi“ (věcmi za Oponou). Představuje energii, která přichází z dalekého za oponou toho, kde jsme nyní. Přesto je energie E Mao Mao něčím, co jsme vždycky nosili hluboko uvnitř své buněčné paměti, přímá vzpomínka na skutečnosti Za oponou věcí „Za oponou“, neboť odtud pocházíme na úrovni esence jádra.

 

V listopadu a v prosinci mnozí z nás zažijí nečekaný příliv čisté E Mao Mao. Může se to stát kdykoli. Může to být krátká zkušenost nebo to může trvat dlouho. Tyto vlny přílivu E Mao Mao poznáme, protože tato energie bude velmi svěží, velmi nová a nečekaná, rozsáhlá a nadmíru mocná. Je cítit, že tato energie ze  Za oponou věcí „Za oponou“ je silně podpůrná. Je cítit jako úplně jiná než to, co jsme znali předtím, a přesto je přítomen také pocit něčeho výrazně známého, což nám dává pocit opravdové spokojenosti.

 

Tyto mocné přílivové vlny E Mao Mao pravděpodobně nezažije každý. Pokud prožíváme své životy zapletené do sítí v Moři Rozptýlenosti, můžeme je propásnout. Pokud čekáme na něco, co k nám má přijít, místo abychom vrhli celé naše bytosti do rození Nové Reality, možná je necítíme.

 

Tyto vlny přílivu E Mao Mao označují významné Body Obratu, které nás vynášejí na zcela novou, nekonečně rozsáhlou úroveň vědomí. Znatelně rozpínají naše vnímání na stupeň, kdy cítíme, jako bychom žili v naprosto novém světě. Umožňují nám dělat věci, které jsme už dlouho chtěli dělat. Spouštějí kvantové průlomy na nesčetných úrovních.

 

E Mao Mao není Nová Realita, ale chová se jako urychlovač, což nám pomáhá zrodit Novou Realitu a vnést ji do rozšířeného TADY A TEĎ.

 

V listopadu vstupujeme do nové části naší Cesty do Pravdivosti. První fáze probíhá od teď do konce roku. Druhá bude během ledna/února 2016, ale na jiné úrovni. V březnu 2016 se někteří z nás vynoří z těchto čtyř měsíců intenzivní přeměny a budou obývat naprosto Novou Realitu.

 

To neznamená, že drolící se svět duality náhle zmizí. To ne. Také to neznamená, že věci ve vnějším světě najednou půjdou lépe. Rozvraty budou ještě dramatičtější a nerovnováha viditelnější. A naprosto jistě tam bude několik Deformovaných, Pokroucených Pásem či Shluků, kterými budeme muset proplout a řídit při tom svou loď. Ale znamená to, že budeme moci nezměrně posílit resonanci Nové Reality tím, že ji zcela obydlíme a to bude mocně cítit po celém světě. Energie E Mao Mao jsou nadmíru účinné v rozpouštění duality.

 

Svět kolem nás je uprostřed změny, která nemá žádný precedens. Nikdo z nás nezná výsledek těchto změn, které ve světě probíhají, a přesto je kolektivně cítíme, bez ohledu na to, kde jsme. Děláme co můžeme, abychom stáli v lásce k těmto majestátným změnám, abychom žili naši Opravdovost a objali to vše jako Tiší Pozorovatelé. Způsob, kterým se vypořádáváme se změnami, které na nás byly vrženy, je životně důležitý, neboť zakládá standard pro naši budoucnost.

 

Solara

 

www.nvisible.com

 

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Markéta N. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.