Solara – Fragment ze Solařina Surf reportu na říjen 2013 – Sbližování

07.11.2013 18:13

Solara – Fragment ze Solařina Surf reportu na říjen 2013 – Sbližování

 

Nová Krajina  říše Diamantu Neviditelného je TOTÁLNĚ NOVÁ REALITA, naprosto odlišná od toho, co jsme znali před ní. Je ohromující. Je zázračná. A je zde, NYNÍ…Abychom se naplno usadili v Nové Krajině, musíme se stát totálně novými, neotřelými bytostmi. Je to víc než odevzdání traumat, zranění srdce a vyčichlých vzorců minulosti. Je to rozdrobení těchto částí minulosti na prach. Je to hořící kus papíru, kdy slova na něm napsaná zmizela a nejsou již žádné staré příběhy ke čtení.

Neznamená to, že se musíme zbavit všeho, co se stalo v minulosti. Mnoho z toho dokážeme začlenit do ZDE a NYNÍ jako vlákna svého bytí. Vše z toho, co bylo, dokážeme pozvednout na Novou Rovinu Pravdivosti. Když jsme ve společnosti starých přátel, známých a rodiny, můžeme být Ti Kdo Jsme Teď, a ne Ti, Kterými Nás Očekávají Být.

K zabydlení na Nové Úrovni se potřebujeme zcela přesunout ze starých nastavení mysli a na dualitě založeného chování. Když to neděláme, můžeme být zaplaveni mohutným tahem odlivu, který představuje dualita. Proto jsme prováděli tolik uvolňování a uzavírání. Jsme jako horkovzdušné balony, které odložily balast, aby mohly vyletět výše. Vše musí být buďto uvolněno a odloženo nebo pozvednuto na Novou Úroveň.

Způsob této nové roviny je klíčem k tomu, jak se dostat do správných pozic. Je plně zakotven v rozšířeném ZDE a NYNÍ. Rezonuje to se „SPRÁVNÝ ČAS – SPRÁVNÉ MÍSTO“ a s věděním, že VŠECHNO JE V POŘÁDKU. Nová Rovina je naprosto nová frekvence, která dalece přesahuje to, co jsme znali předtím. Je to Ultra, Ultra Větší Realita! Když vstoupíme do Nové Úrovně, spouští se úplná rekalibrace našich bytostí.

Říjen je důležitý měsíc pro přichystání scény pro budoucnost. Silným tématem je v tomto čase sbližování (konvergence) a znovusjednocení. Myriády jednotlivostí životů se sbíhají dohromady jako nikdy předtím. Vynořujeme se na rozšířenou Novou Rovinu. Pravé Účely našich životů se spojují v Jeden společný Účel. Rodina Jednoho povstává a propojuje se po celém světě. V nedozírné lásce Jednoho Bytí je obrovská síla, která nikdy dříve nebyla více živá.

V září jsme zasadili mnoho semínek. V tu dobu jsme neměli žádnou představu, jaký druh rostlin z nich vyroste. Nyní pozorujeme, že nám semínka přináší různé druhy melounů, velké i malé. Tyto šťavnaté melouny dozrají a spadnou nám do dlaní v době od teď do konce roku.

Tento měsíc je nabitý neočekávaným událostmi. Chystá se něco velkého. Pod povrchem se buduje velká energie. Cítíme masivní tsunami Nového připravenou vtrhnout dovnitř. A řada ještě větších tsunami zaplňuje vzdálený obzor za těmi, které ještě můžeme vidět.

Zároveň  ale cestujeme oblastí varovných světel. Vyžaduje to, abychom vše dělali s ultra ostražitou bdělostí a postupovali opatrně a pravdivě. Místy budou kapsy extrémně smíšené energie, které mohou být proměnlivé a nestálé. Když se hladina stává rozbouřenou a vlny nečekaně mění směr, musíme se naučit plynout s nimi. Nenechte se otrávit, frustrovat nebo oslabit tím, co nemůžete v danou chvíli udělat. Namísto toho se soustřeďte na to, co MŮŽETE udělat.

V průběhu několika posledních měsíců jsme zažívali v mnoha oblastech zásadní dokončování a kompletaci, které přinesly setkávání s dávnými částmi našich já. Tyto minulé, již vypršelé části  bytosti se nyní cítí opuštěné. Volají o pozornost, aby mohly být osvobozeny. Když se objeví, tyto kapsy starých, dřívějších, na dualitě založených našich já nás mohou naplnit beznadějí a zoufalstvím. Když se to stane, je důležité si uvědomit, že tato energie není část toho, kdo skutečně jsme. Vše co potřebujeme je něžně jim říci: „Odejdi, můj drahý, již nejsi mou realitou, a toto není, kdo jsem.“ Takto jsou vysvobozeni.

Říjen obsahuje pokračující ladění na PRAVÝ ČAS, PRAVÉ MÍSTO, PRAVÍ LIDÉ. Stáváme se zvýšeně vědomými a naladěnými na rozsáhlost naší bytosti. Naše Jedno Bytí se sbližuje, přináší nám hlubší užitek ve vztahu ke kolektivní Jednotě Jednoho Bytí. Prohlubují se navigační schopnosti, stávají se naší druhou přirozeností. Takto jsme spouštěni do nové, hluboké říše neohroženosti (nepřítomnosti strachu – pozn. př.), kterou jsme si dosud neužili. Síla a světlo  nebojácného bytí prolamuje jakékoli přetrvávající bariéry, které si dokážeme představit. Pravdivost naší Jedné Lásky expanduje a transformuje vše.

Solara

www.nvisible.com

 

Toto je velmi malý fragment Solařina kompletního  Surf Reportu na říjen 2013. Celý Surf Report a týdenní Updaty jsou dostupné po zapsání v angličtině, němčině, portugalštině, ruštině a španělštině na INVISIBLE MERCADO.Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložil Pavel Z. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.