Fyzické projevy nové energie

Doreen Virtue

https://cestakduze.webnode.cz/_files/200005840-42af643a97/Doreen%20Virtue.jpg

Andělé mi dnes dali toto poselství a požádali mě, abych se o ně s vámi podělila kvůli vysvětlení fyzických projevů nové energie:

"Nyní je třeba mnohem více lásky a světla kvůli vyrovnání se strachem a temnotou. Proto nyní pracujeme s vaším tělem, abychom zvýšili jeho kapacitu jako vodič pro větší množství lásky a světla.
Kdykoli budete mít nepravidelný srdeční rytmus, je to projev naší práce na vašem fyzickém srdci, aby se zvýšila jeho kapacita. Každý, kdo tuto nepravidelnost pociťuje, je součástí stejné skupiny."

"Srdce a žaludek jsou orgány, které jsou zároveň energetickými čakrami. Pročištění vašimi dietami může napomoci rozšířit vaši čakru solaru plexu, tak abyste mohli ustát vyšší úrovně energetické síly. Fyzické cvičení, čerstvý vzduch i pocity vděčnosti otevírají vaši srdeční čakru, tak abyste se mohli stát nádobou plnou léčivé a vyvážené energie."

"Zvyšujeme také velikost průchodů ve vašich čakrách dlaní a prstů, takže budete moci předávat více léčivé energie. Budete tento proces vnímat jako změny tlaku vzduchu a pulzující vlny procházející vašimi pažemi a dlaněmi."

Zde je mocná modlitba pro zbavení vaší mysli jedů, tak aby se mohla posílit její klidná a křišťálově čistá schopnost soustředit se a zhmotňovat:

"Drahý Bože a archandělé Michaeli a Rafaeli, děkuji vám, že koupete mou mysl i tělo ve vaší léčivé energii, a přirozenými cestami mě uklidňujete, povzbuzujete a pozvedáváte. Děkuji vám, že léčíte mé dřívější návyky s užíváním chemikálií, i za to, že mě nyní detoxikujete od všech následků těchto chemikálií. Nyní odevzdávám veškerou svou úzkost a starosti vám! Prosím, pomozte mi plně se spojit s vaším Božským zdrojem energie nyní a navždy. Amen."

Prosím, pijte hodně čisté vody, pobývejte na čerstvém vzduchu a fyzicky cvičte, zatímco budete pracovat s touto modlitbou.

I já se za vás modlím.


S láskou, Doreen

 

Promluva Doreen Virtue o momentální celosvětové detoxikaci

https://cestakduze.webnode.cz/_files/200005818-889d6895a2/kytky.jpg

 Horko, chladno, horko, chladno. Výkyvy teplot jsou známky přítomnosti andělů a jejich práce s energiemi. Vaše tělo pociťuje jejich léčivou energii jako horko (především v přítomnosti archanděla Michaela). Když pracují na propojování a otevírání vašich energetických center a DNA, tak abyste mohli přinášet více světla a lásky skrze sebe samé, budete pociťovat zvláštní chlad hluboko v sobě.

Fyzické symptomy únavy, nepravidelnosti srdeční činnosti, pocity tlaku v těle, i výkyvy teplot jsou součástí masové detoxikace a práce s otevíráním energie, kterou nyní Božské bytosti na celém světě v přítomnosti vykonávají. Říkají, že toto je dočasné opatření, které je nezbytné pro zvýšení množství lásky, aby se tím vyvážilo množství energie založené na strachu.

Můžete tomuto procesu napomáhat tím, že necháte odejít vše nefunkční a dovolíte Bohu, aby vám pomohl, stejně tak i tím, že se vzdáte svého odporu vůči tomuto procesu. Není nic, čeho byste se měli bát, neboť toto je zdravé vylepšení vaší energie, které vás plně vybaví na cestu vašeho božského úkolu.

Dovolte si dopřát si odpočinek a ponechte si nablízku papír a pero, neboť vám budou během spánku dávat svá poselství. Zapamatujte si tyto zprávy a sdílejte je prosím s námi všemi.

Pijte hodně čisté vody, abyste napomohli svému systému zbavit se toxinů, a zavolejte své anděly, aby pozvedli vaše chutě na zdravá a výživná jídla a potraviny, zatímco se zbavujete chemikálií.

Udržujte své životní prostředí tak jemné, jak je jen možné, vyvarujte se hrubých situací, a zůstávejte napojeni na Božství skrze své modlitby, meditace, jógu, nebo čas, který trávíte v přírodě či se svými zvířecími mazlíčky.

S láskou, Doreen

 

 

Facebook Svět zázraků

 

Převzato z: gaudencia.blog.cz