Upozornění!

Poradna Světluška funguje dál, objednávky vůní, esencí jsou bez omezení. Terapie jsou možné přes email, výklady karet přes email nebo telefonicky, automatickou kresbu a mandaly zasláním poštou. Poradna pro osobní setkání bude otevřena od září.

***************************************************************
 
 

Objednávka roušek a speciálních vůní do roušek,

speciální nabídka jemnějších koncentrací vůní Prameny života, vhodných k použití do roušek aneb Jak na voňavé roušky.  Více informací k využití příznivých účinků vůní a jejich nabídce najdete na této stránce Voňavé roušky. Všechny tyto vůně jsou nyní za jednotnou a sníženou cenu. Objednat si můžete i třívrstvé roušky s kapsičkou a drátkem na tvarování nosu, díky kterému rouška dobře sedí a nemlží se vám brýle. Velikosti dětské, dámské a pánské, podrobnosti na stránce Voňavé roušky.

 

Nabídka služeb a zboží včetně ceníku 

Světluška kontakt zde 

 

 

 

Nový mandalový kalendář Mandaly Poselství lásky pro rok 2020 je vyprodaný. K prodeji jsou předlohy mandal, originály madal a vůně. 

V případě zájmu si je  můžete objednat na emailu radkahubenakova@seznam.cz. 

 

Prohlédnout si ho můžete zde. Najdete tu i náhled předloh mandal k vykreslení a podrobné informace o kalendáři a také poselství pro rok 2020.

 
 

 

Kalendář je ve velikosti A4 - cena kalendáře je 250Kč

K zakoupení je kalendáři jsou:

- Předlohy Mandal Poselství lásky ke kalendáři 2020  k vykreslení - soubor předloh všech třinácti mandal na jednotlivých listech včetně originálního návodu k vykreslování stojí 50Kč  

- Originály mandal ve velikosti A4 - cena jednoho originálu je 700Kč

 

Novou mariánskou vůni ke kalendáři 2020 Zahrada srdce, vůně Bohyní a ostatní mariánské vůně – vůně Příběhy lásky, Spojení lásky, Panna Marie, Máří Magdaléna, Černé madona, Bohyně Isis, Archanděl Anael, Archanděl Raguel, Síla Krista Vědomí Krista, stejně jako další katalogové vůně Prameny života nebo vytvoření své osobní vůně na míru pro podporu své cesty v roce 2020, je možné si objednat na emailu radkahubenakova@seznam.cz. 

Informace k mariánským vůním najdete zde, ceník a katalog všech vůní najdete zde a zde.

 

Nová vůně Zahrada srdce ve 13ml lahvičce stojí 270Kč, ostatní vůně v 7ml lahvičce stojí podle druhu 200 Kč – 210Kč, ve 13ml lahvičce stojí 250Kč –330Kč. Cena osobní vůně na míru ve 13ml lahvičce je 330Kč

 

 V ČR zasílám při platbě předem, základní poštovné je 70Kč. Pouze na Slovensko je možné po dohodě možné zaslat na dobírku.

 

 

 
 

Nabídka mých služeb pro vás - reference najdete zde

 
 
 

Terapie Zrcadlo duše hlubší metoda než klasická S.R.T. Metoda, kterou je možno odstranit různé psychické bloky, závislosti na jídle, alkoholu, nikotinu, sladkém, jiném člověku, vztahy mezi lidmi, vztahy v rodině, různé typy alergií a dalších zdravotních problémů. Délka dle potřeby, cena 300Kč za hodinu.

Podle závažnosti problému je možná i terapie na dálku. Informace o terapii zde 

 

Terapie EFT – technika emoční svobody je tedy určena pro každého, kdo si přeje něco ve svém životě vyřešit nebo změnit a je připraven na této změně pracovat. Díky EFT se můžeme pozitivně podívat na to, co se nám v životě děje a proč se nám to děje. Touto technikou lze bezpečně ladit i velmi citlivé události ze současnosti i minulosti  našeho života, dá se aplikovat na jakýkoliv problém. Informace o terapii zde. Délka dle potřeby, cena 300Kč za hodinu

 

Emoční homeopatie – Jedná se o ucelený jednoduchý systém, který je založený na propojení homeopatie s kineziologickým barometrem  chování. Já k tomuto systému ještě přidávám své dlouholeté zkušenosti a poznatky s metodou práce v terapii S.R.T. - Zrcadlo duše  a  s odblokováním pomocí automatické kresby. Společně můžeme využít mnoho možností k řešení jakéhokoliv problému, které vás zatěžuje ať už emočně, psychicky, zdravotně nebo tělesně.  Informace o terapii zde. Délka dle potřeby, cena 300Kč za hodinu

 

 

Tarotová numerologie

Hloubkový písemný numerologický rozbor - písemné zpracování kompletního rozboru v rozsahu přibližně 20 -25 stran A4(záleží na počtu čísel v obou mřížkách) jednoho datumu narození, cena  1500 Kč - částku je potřeba zaslat dopředu na účet, termín zpracování dle dohody. Rozbor posílám emailem ve formátu pdf. nebo poštou s příplatkem za poštovné.

 

Osobní numerologická konzultace - stručný ústní rozbor jednoho datumu narození, doplněný výkladem v délce 1 hodiny, cena 400Kč, je potřeba se dopředu objednat. Podrobnější informace o numerologii zde.   

   

 Výběr vhodného příjmení při sňatku, jména pro miminko, zvířátko, výběr vhodného datumu pro vás důležité události - např. sňatku - písemně emailem nebo při osobní návštěvě v poradně. Doplňuji i vykreslením přes automatickou kresbu. Cena od 400Kč dle rozsahu objednávky  a náročnosti zpracování.  

          

  

Výklad Tarotu, andělských a motivačních karet délka 1 hodina v poradně, cena 400Kč, za každou další půlhodinu je cena 200KčVýklad jako náhled na jakékoliv situace, možnosti, zdraví, příčiny, směřování, karmické záležitosti, apod. Pomůžu vám správně zformulovat otázky pro výklad. 

Výklad je možný po domluvě i na dálku - zasílám emailem nebo přes telefon, při platbě předem na účet,  cenu stanovuji podle počtu otázek a náročnosti zpracování výkladu.

Kromě toho nabízím i speciální typy výkladů v poradně i na dálku:

Speciální podrobný výklad na vztahy -výklad odhalí současnou situaci ve vztahu, témata oblasti, přístup k nim, ukáže jak to má každý z partnerů postavené ve vztahu rozumově, v srdci a jakou "hru" spolu vzájemně hrajete a co projevujete navenek, jak reprezentujet vás vztah pro okolí. Ukáže i karmická spojení, pokud ve vztahu jsou a možné společné dluhy a lekce, poradí co s nimi.

Výklad Karetní osobní roční horoskop - podrobný výklad nejbližších 12 měsíců vašeho života - témata, lekce, možnosti, na co si dát pozor, co podporovat, výklad je možné udělat kdykoli během roku nemusí začínat lednem a končit prosincem.

Výklad Vaše cesta současným rokem - z čeho vycházíte (čím jste si prošli ve své nejbližší minulosti, jaké lekce a témata se objevili, co jste měli pochopit a přijmout), kde jste teď ( karty zobrazí vaši současnou situaci na základě pochopení minulosti, odhalí jak jste naložili se svou minulostí, současné lekce a témata, která se objevují, co se přes ně máte naučit, kam je směřovat, kam směřujete sami sebe), co si na základě současného nastavení přitahujete do života ve své nejbližší budoucnosti - jaké lekce a možnosti vás čekají, co vám přinášejí a nabízejí, pokud výklad budoucnosti není příliš příznivý - opakujete staré lekce , karty poradí, co je potřeba změnit a udělat v přítomnosti pro cestu a život podle přání vaší duše. Výklad je možné udělat kdykoli během roku. 

Informace o tarotu zde.

 
 
 

Automatická kresba - diagnostika automatickou kresbou 

Délka dle potřeby - cena 300Kč za hodinu v poradně. Diagnostiku je 

možné provést i na dálku a zaslat emailem nebo poštou, cena dohodou 

dle náročnosti od 400Kč. 

Pomocí automatické kresby je možné nahlédnout na vaše problémy v těle i v duši, 

odblokovat je, harmonizovat je v životě, vztazích, a prostředí, místě, kde žijete.

Stejným způsobem je možné zjistit a pročistit stav vašich vztahů, čaker, váš

dům, místa, předměty, firmu, konkrétní situace v minulosti i současnosti, apod., 

a vytvořit po odblokování harmonizační léčivý obrázek pro vás (je již v ceně).

V případě potřeby je možné v poradně doplnit výklad obrázku o další informace, 

kombinuji kresbu s výkladem karet nebo numerologií. 

Více o automatické kresbě zde. Ukázky obrázků zde.

 

Automatická kresba – malování mandal a léčivých obrázků na 

zakázku, je možno zaslat poštou.

 

Mandala osobní velikost A4 originál 800Kč, je možný i větší rozměr. 

K mandale je přiložen rozbor zapsaný automatickým písmem a návod, jak

s mandalou pracovat. Mohu pro Vás v případě zájmu vybrat z mého katalogu 

vůní Prameny života vůni vhodnou k doplnění mandaly tak, aby rezonovala 

s vibracemi vaší mandaly a podporovala její působení i vaši práci na sobě. 

Stejně tak mohu na vaše přání k mandale namíchat i osobní vůni pro vás. 

Ukázky osobních mandal zde, více podrobností k tvorbě osobních 

mandal zde.

 
 

Mandala z nabídky zde velikost A4 originál 700Kč

 
 

Osobní léčivé obrázky pro podporu vašeho života, vztahu, zdraví, práce, pohody 

a harmonie, vaší životní cesty, apod.– cena dle velikosti a náročnosti od 400Kč, ukázky zde

Více podrobností k tvorbě osobních léčivých obrázků zde.

 

Na vaše přání je možné vytvořit mandaly a obrázky i ve větší velikosti. 

Termín dodání je dle domluvy.

 
 

Dále je možné si zakoupit:

Předlohy mandal z minulých kalendářů k vykreslení za cenu 50Kč za celý soubor všech 13-ti předloh mandal na jednotlivých listech, včetně návodu, jak s nimi pracovat. Celkový náhled všech souborů zde.

Krystalové mandaly celkový náhled zde, Mandaly Bohyní celkový náhled zde, Mandaly Cesty lásky celkový náhled zde, Mandaly Projasnění celkový náhled zde, Mandaly Inspirace celkový náhled zde, Mandaly Sjednocení celkový náhled zde. Mandaly Sdílení celkový náhled zde. Více informací o kalendářích a mandalách zde, zdezde, zde, zde , zde a zde.

 

Originály mandal z kalendářů si můžete koupit za cenu 700Kč,velikost A4.

Předlohy i mandaly si můžete objednat, zašlu poštou, při platbě předem. Na Slovensko je možné zaslat na dobírku.

 
 
 
 

Andělské světelné energetické masáže délka 1,5 hodiny, cena 550Kč 

Při této energetické masáži používám příjemnou hudbu, přírodní vůně Prameny

života, které vytvářím a polodrahokamy. S pomocí andělských a světelných

bytostí uvolňujeme a harmonizujeme energetické bloky v těle, auře, meridiánech

a čakrách, čistíme karmické záležitosti, které jsou dovoleny pročistit, odvádíme

přebytečné duše a bytosti a vytváříme pro vás ochranu. V případě potřeby ještě

dočistím kyvadlem, tibetskými miskami, vykreslením automatickou  kresbou nebo 

vyložím karty. Masáž je také možné v případě potřeby ještě doplnit terapií 

s andělskými tělovými svíčkami. 

 

 
 

Terapie tělovýni svíčkami

Tělové svíčky jsou jednoduchou, ale velice účinnou  pomůckou k uvolnění 

nahromaděných škodlivin z těla. Vytahují z těla záněty, hleny, bakterie, viry, 

plísně, otoky, cysty, krevní sraženiny i kamínky. Plamen spaluje v 

jemnohmotných tělech citová zranění, negativní energie apod. Archandělské 

tělové svíce ® v sobě nesou navíc otisk energií archandělů nebo nanebevzatých 

mistrů, působí také svou barevnou vibrací. Při ošetření se svíce dají kombinovat 

s mými přírodními esenciálními vůněmi Prameny života a tím se umocňuje jejich 

léčivý účinek. Ošetřování svíčkou má na fyzické úrovni silné uvolňující a 

detoxikační účinky. Na psychické úrovni rozpouští duševní napětí. i strachy, 

pomáhá relaxovat a uklidňuje. Na mentální úrovni pomáhá odstraňovat negativní 

myšlenky a dává tak prostor k přemýšlení o příčinách řešeného problému. 

Při terapii těmito svíčkami pro vás vytestuji místo, kam budeme svíčku aplikovat, 

vhodnou svíčku nebo svíčky a přírodní vůni, kterou potřeme místo aplikace. 

Pak provedeme svíčkování. Mohu pro vás také vytestovat vhodné svíčky i vůně 

a vy si je můžete podle návodu aplikovat sami doma. Více o svících zde.

Terapie svíčkováním - cena 150Kč + cena svíčky - 60Kč za 1ks. 

Prodej svíček - 1ks 60Kč, svíčky si můžete vybrat sami nebo je pro vás vytestuji, 

stejně i místo aplikace a pokud je budete chtít spojit i svůněmi, vyberu pro vás i 

vhodné vůně, je možné je vytestovat na dálku a zaslat poštou. V případě 

zájmu mohu k vašim svíčkám vypracovat i podrobný návod s místy aplikace 

a časovým rozvrhem aplikací svíček přímo pro vás.

Druhy svíček: Anael, Ariel, Bariel, Camael, Gabriel, Haniel, Chamuel, Jeremiel, Jofiel, Melchizedek, Metatron, Michael, Muriel, Natanael, Orifiel, Rafael, Raguel, Raziel, Sandalfon, Uriel, Zadkiel, Šambala, Marie, Kristus, Matka Sofie, antistresová otvírací, antistresová čistící

 
 
 

Gemmoterapie - tinktury Naděje - výtažky z pupenů a bylinek pro vaše zdraví

a očistu. Vyberu pro vás vhodné kombinace a dávkování. Více o tinkturách zde.

 
 
 
 
 

Nabídka zboží:

 

Esence Spirit in Nature - jedinečné energetické esence, která vyrábí Lila 

Devi z květů ovoce a zeleniny, esence v sobě nesou energetický otisk pozitivních

kvalit těchto rostlin. Spojují nás s naší pravou podstatou a vracejí nás do stavu

rovnováhy.Tím se v nás aktivuje naše životní síla a náš vnitřní proces léčení

sebe sama. Nezaměřují se tedy na problém samotný, ale aktivováním a

rozvibrováním pozitivníchkvalit v nás, dochází k řešení problému změnou

našeho vnitřního postoje. Jsouvýborným doplňkem k terapiím, léčebným

metodám a všemu, co je zaměřeno na náš růst a vede ke zlepšení našeho života.

Působí zcela nenásilně a přirozeně na dospělé, děti, zvířata i rostliny  a jsou

naprosto bezpečné. Dají také výborně kombinovat s mými Vůněmi Prameny

života a jejich účinky se vzájemně podporují.

Více o esencích zde.

Vhodné esence v případě zájmu pro vás mohu vytestovat i na dálku a zaslat poštou.

Osobní konzultace a výběr esencí Spirit in Nature při návštěvě poradny 

1 hodina - cena 300Kč + cena 30ml lahvičky esence 250Kč. K lahvičce 

dostanete popis  účinků a působení esence.

Namíchání osobní esence  - uživatelské lahvičky bez osobní konzultace

lahvička 30ml - cena 250Kč i s popisem účinků a působení esence.  

Výběr na dálku je zdarma, účtuji pouze cenu esence. Esence je možné zaslat poštou.

 

 

Prameny života - originální přírodní esenciální vůně a přírodní masážní, 

koupelové a tělové oleje, šumivé olejové voňky do koupele

Pokud máte rádi přírodní vůně, mohu pro vás namíchat vaši osobní vůni 

z kvalitních přírodních esenciálních olejů a mandlového oleje nebo si 

můžete vybrat z nabídky již mnou vytvořených vůní nebo přírodních masážních, 

tělových a koupelových olejů. Ke každé vůni dostanete informace k jejímu

působení na tělo i duši, jak se mi zapsaly automatickým písmem a také 

o jejích účincích podle aromaterapie. 

Vůně je možné používat k ošetření těla a čaker, jako parfém, k masážím, do koupele.

Více o vůních zde a zde.

Cena vytvořených vůní z katalogu  je 7ml lahvička 200Kč 210Kč

13ml lahvička je za 250Kč 330Kčaktuální ceník zde.

Vůně je možné namíchat i ve větším obsahu nebo jako masážní olej.

Cena 13ml lahvičky vaší osobní vůně na míru je 330Kč, je možnost namíchat i ve větším obsahu 20ml za 640Kč.

Vůně si můžete objednat i k zaslání poštou, stejně tak i vzorky vůní na vyzkoušení. 

Cena vzorků :

vzorek 1ml (skleněný tester) –  38Kč

vzorek 2ml (v 7ml skleněné lahvičce s kapacím uzávěrem)  70Kč 

 

Nabídku přírodních Masážních, tělových a koupelových olejů Prameny života včetně cen najdete zde. Podrobné informace k jednotlivým olejům najdete zde.

 

 

 
 

Semináře a přednášky:

Přednášky - témata dle domluvy, termíny a témata najdete v Kalendáři akcí 

 

Semináře „Cesta k sobě“ – jednodenní semináře, více podrobností zde.

Termíny a témata seminářů najdete v Kalendáři akcí.

 

Kreslení mandal s Anděly - jednodenní nebo odpolední semináře kreslení

mandal a automatické kresby, s andělskými meditacemi, kreslením a

poznáváním barev a toho, co nám nakreslená mandala nebo obrázek sděluje.

Pracujeme také s přírodními vůněmi Prameny života z mojí dílny a různými druhy karet. Semináře jsou vhodné i pro rodiče s dětmi. Více podrobností zde. 

Termíny a pozvánky  najdete v Kalendáři akcí.

 

Duchovní škola Mosty poznání - podvečerní setkání. Škola je otevřená

pro každého, kdo se rozhodnul poznat lépe sám sebe, pochopit vnitřní

podstatu věcí, které probíhají v jeho životě, chce urychlit svůj osobní růst

a podpořit svoji transformaci světla. Není potřeba mít žádné předchozí

zkušenosti, zasvěcení, certifikáty apod. Stačí vaše odvaha, odhodlání,

ochota a otevřené srdce a mysl. Více informací o škole zde.

Termíny setkání a pozvánky najdete v Kalendáři akcí.

 

Ženský kruh sdílení radosti a harmonie - podvečerní setkávání pro ženy

V ženském kruhu sdílení radosti a harmonie je místo pro každou ženu. Kruh je bezpečným místem pro setkávání a sdílení inspirace, moudrosti, názorů, radostí i bolestí. Je místem, kde každá žena může najít podporu a oporu v ostatních ženách, sama v sobě. Je místem, kde můžete objevit to, co právě hledáte, potřebujete pro sebe, své srdce, tělo, duši, pro svůj život… Stačí si udělat čas pro sebe. Čeká vás léčivá meditace a setkání s vnitřní Bohyní, intuitivní tanec, automatická kresba, uvolnění s přírodními vůněmi Prameny života a s vůněmi Bohyní. Více podrobností zde. Termíny setkání a pozvánky najdete v Kalendáři akcí.

 
 

Jako dárek svým blízkým můžete věnovat Dárkový poukaz na služby Poradenství Světluška na vámi zvolenou částku i službu. Poukaz se vztahuje na všechny mnou nabízené služby. 

 

 

 

Nabídka služeb pro vás od mého manžela Luďka:

Luděk  - kontakt zde.

Masáže – více podrobností na www.dotykslaskou.webnode.cz, pro objednávky využijte jeho kontakt, nepište prosím přes tyto stránky.

 

Víkendové kurzy Kreslení pravou mozkovou hemisférou – více podrobností zde, termíny v rubrice Akce, semináře, kurzy